Z KAPELĄ „ZZA WINKLA”
DOBRA ZABAWA – ANI CHWILI NUDY !

Na swojską nutę gramy – tak jak chcesz – tylko na żywo,
Umyka smutek – tam, gdzie rośnie pieprz – dobra zabawa,
z-graniem się ciesząc, bawimy – śmiesząc, na imprezach:
plenerowych, festynach, imprezach targowych, promocyjnych, biesiadach, bankietach, urodzinach, imieninach itp.
Można przekonać się o tym na żywo, zapraszając Szuchernych Szczunów
„Zza Winkla” na swoją imprezę!

Nasze najnowsze plany

Właśnie wydaliśmy nową płytę „Takie zawinklowe granie”. Zapraszamy do słuchania na Spotify!

NOWA PŁYTA – Od połowy września 2021 r. pracowaliśmy w Studio Vintage Records w Porażynie z Szymonem Swobodą nad płytą pt. „Brawyndy styndy” do tekstów Andrzeja Bobkiewicza (byłego członka kapeli) i muzyki naszego akordeonisty Józefa Kowalonka. Płyta już jest gotowa, można nabyć w biurze kapeli w Nowym Tomyślu ul. Poznańska 22 p. 206 lub za zaliczeniem pocztowym zamawiając e-mailem kontakt@zzawinkla.com  ; Cena 20,- zł.

Wsparcie finansowe mieliśmy od instytucji : Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego, Starostwo Nowy Tomyśl, Starostwo Grodzisk Wlkp. Gmina Nowy Tomyśl, Gmina Rakoniewice, Nowotomyskie Towarzystwo Kulturalne, Nowotomyski Ośrodek Kultury, PW Blegs, Firma Smulders, Firma Patora oraz osoby prywatne : Czesław Kowalonek i Adam Polański.  SERDECZNIE DZIĘKUJEMY !!!

  • W tym roku planujemy wydać jeszcze jedną płytę pt. „Takie zawinklowe granie”. Materiał już mamy teraz tylko trzeba dopracować i jesienią do studia.
  • Planujemy też szkolny konkurs na wykonanie piosenki kapeli „Zza Winkla” przez dzieci i młodzież ze szkół podstawowych i średnich z finałem na dużej scenie przy akompaniamencie naszej kapeli w dniu 2 maja 2022 r.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.